Фотогалерея

Німеччина 2012

Хорова капела хлопчиків та юнаків Київського Палацу дітей та юнацтва «Дзвіночок» Хорова капела хлопчиків та юнаків Хорова капела «Дзвіночок»

Організація концертів хорової капели «Дзвіночок» Подорож до Німеччини 2012 Хорова капела хлопчиків та юнаків Київського Палацу дітей та юнацтва «Дзвіночок»

Відпочинок у Німеччині 2012 «Дзвіночок» Хорова капела «Дзвіночок»

Гастролі хорової капели «Дзвіночок» Подорож до Німеччини 2012 Виступ хорової капели «Дзвіночок»

Подорож до Німеччини 2012 Відпочинок у Німеччині 2012 Хорова капела «Дзвіночок»

Хорова капела хлопчиків та юнаків Подорож до Німеччини 2012 Відпочинок у Німеччині 2012

Німеччина 2012

Фотоальбоми

  Німеччина 2013
  Переглянути


  Німеччина 2012
  Переглянути


  Голландія 2011
  Переглянути


  Голландія 2010
  Переглянути

Звичайно, що буття нашого хору не обмежується репетиціями, концертами та записами.

Однією з найяскравіших сторінок нашого життя є творчі подорожі. Подорожуючи з хором юні співаки не дивляться на інші міста та країни, як звичайні байдужі туристи, напроти, вони повністю занурюються у європейське культурне та мовне середовище, з середини знайомляться з феноменами іншої культури, релігії, життєвого устрою, та побуту.

З іншого боку, щільно насичений виступами графік, незмінний успіх та оплески, які супроводжують гастрольні концерти «Дзвіночку» приносять хлопцям необхідний артистичний кураж, за лічені тижні перетворює новачка у досвідченого хориста.

Надовго залишаються у пам’яті дітей також і тижні сумісного відпочинку. Час проведений разом у аскетичних умовах, спортивні та творчі ігри, цікаві екскурсії - гартують справжню чоловічу дружбу, дають можливість подорослішати, проявити лідерські якості, так необхідні майбутньому чоловікові.