Голландія 2010

Хорова капела хлопчиків та юнаків Київського Палацу дітей та юнацтва «Дзвіночок» Виступ хорової капели «Дзвіночок» Виступ хорової капели «Дзвіночок» у Голландії 2010

Концерт хорової капели «Дзвіночок» Подорож до Голландії 2010 Гастролі хорової капели «Дзвіночок»

Відпочинок у Голландії 2010 Подорож до Голландії 2010 Хорова капела «Дзвіночок»

Подорож до Голландії 2010 Голландія 2010 Хорова капела «Дзвіночок»

«Дзвіночок» Хорова капела хлопчиків та юнаків Київського Палацу дітей та юнацтва «Дзвіночок» Організація концертів хорової капели «Дзвіночок»

Подорож до Голландії 2010 Хорова капела хлопчиків та юнаків Київського Палацу дітей та юнацтва «Дзвіночок» Хорова капела хлопчиків та юнаків

Голландія 2010 Голландія 2010

Фотоальбоми

  Німеччина 2012
  Переглянути


  Голландія 2011
  Переглянути


  Голландія 2010
  Переглянути

Звичайно, що буття нашого хору не обмежується репетиціями, концертами та записами.

Однією з найяскравіших сторінок нашого життя є творчі подорожі. Подорожуючи з хором юні співаки не дивляться на інші міста та країни, як звичайні байдужі туристи, напроти, вони повністю занурюються у європейське культурне та мовне середовище, з середини знайомляться з феноменами іншої культури, релігії, життєвого устрою, та побуту.

З іншого боку, щільно насичений виступами графік, незмінний успіх та оплески, які супроводжують гастрольні концерти «Дзвіночку» приносять хлопцям необхідний артистичний кураж, за лічені тижні перетворює новачка у досвідченого хориста.

Надовго залишаються у пам’яті дітей також і тижні сумісного відпочинку. Час проведений разом у аскетичних умовах, спортивні та творчі ігри, цікаві екскурсії - гартують справжню чоловічу дружбу, дають можливість подорослішати, проявити лідерські якості, так необхідні майбутньому чоловікові.