Голландія 2011

Хорова капела хлопчиків та юнаків Київського Палацу дітей та юнацтва «Дзвіночок» Хорова капела хлопчиків та юнаків Хорова капела «Дзвіночок»

Виступ хорової капели «Дзвіночок» Концерт хорової капели «Дзвіночок» «Дзвіночок»

Виступ хорової капели «Дзвіночок» у Голландії 2011 Гастролі хорової капели «Дзвіночок» Подорож до Голландії 2011

Організація концертів хорової капели «Дзвіночок» Відпочинок у Голландії 2011 Подорож до Голландії 2011

Хорова капела хлопчиків та юнаків «Дзвіночок» Хорова капела «Дзвіночок»

Хорова капела хлопчиків та юнаків Київського Палацу дітей та юнацтва «Дзвіночок» Хорова капела хлопчиків та юнаків Подорож до Голландії 2011

Відпочинок у Голландії 2011 «Дзвіночок» Хорова капела «Дзвіночок»

Організація концертів хорової капели «Дзвіночок» Хорова капела хлопчиків та юнаків Гастролі хорової капели «Дзвіночок»

Концерт хорової капели «Дзвіночок» Хорова капела хлопчиків та юнаків Хорова капела хлопчиків та юнаків Київського Палацу дітей та юнацтва «Дзвіночок»

Відпочинок у Голландії 2011 Подорож до Голландії 2011 Хорова капела хлопчиків та юнаків Київського Палацу дітей та юнацтва «Дзвіночок»

«Дзвіночок» Подорож до Голландії 2011

Фотоальбоми

  Німеччина 2012
  Переглянути


  Голландія 2011
  Переглянути


  Голландія 2010
  Переглянути

Звичайно, що буття нашого хору не обмежується репетиціями, концертами та записами.

Однією з найяскравіших сторінок нашого життя є творчі подорожі. Подорожуючи з хором юні співаки не дивляться на інші міста та країни, як звичайні байдужі туристи, напроти, вони повністю занурюються у європейське культурне та мовне середовище, з середини знайомляться з феноменами іншої культури, релігії, життєвого устрою, та побуту.

З іншого боку, щільно насичений виступами графік, незмінний успіх та оплески, які супроводжують гастрольні концерти «Дзвіночку» приносять хлопцям необхідний артистичний кураж, за лічені тижні перетворює новачка у досвідченого хориста.

Надовго залишаються у пам’яті дітей також і тижні сумісного відпочинку. Час проведений разом у аскетичних умовах, спортивні та творчі ігри, цікаві екскурсії - гартують справжню чоловічу дружбу, дають можливість подорослішати, проявити лідерські якості, так необхідні майбутньому чоловікові.