Музичні зустрічі

хорова капела ДзвіночокУ 2007 році, з нагоди святкування 40-річчя, хорова капела «Дзвіночок» ініціювала створення Міжнародного хорового фестивалю «Музичні зустрічі». Ідея була підтримана дирекцією Київського Палацу дітей та юнацтва та Благодійною організацією Президентським фондом Леоніда Кучми «Україна». Мета цього проекту – привернути увагу суспільства до прекрасного мистецтва хорового співу як до засобу громадянського та культурного виховання молоді, чудового джерела національної традиції та водночас шляху до інтеграції в неосяжний музичний всесвіт.

За 5 років у цьому амбітному проекті вже взяли участь 34 дитячо-юнацькі та молодіжні хорові колективи з України, Росії, Польщі, Словакії та США. Понад 30 концертів відбулися у найкращих залах України, де за присутності дипломатів, музичної спільноти та представників засобів масової інформації тисячі слухачів дарували юним талантам овації та любов. На Міжнародний хоровий фестиваль Музичні зустрічіконцертах розповсюджено сотні дисків з найкращими взірцями української музики у виконанні молодих співаків. Дуже позитивним, на наш погляд, є фактор взаємного культурного збагачення самих учасників «Музичних зустрічей» – майбутньої культурної еліти різних держав.

Спрямованість проекту саме на творчу юнь та молодь робить фестиваль корисним і необхідним явищем у культурному житті нашої столиці. Найголовніше здобуття – гордість наших дітей за свою пісенну культуру і співочий народ! Саме такі емоції, пережиті у дитинстві, формують характер справжньої людини, виховують національне самовідчуття, патріотизм у первісному, просвітницькому сенсі цього великого слова. У 2012 році ми запросили наших друзів з України, близького та далекого зарубіжжя разом з нами відсвяткувати 45-річчя хорової капели «Дзвіночок». Протягом чотирьох травневих днів тисячі слухачів будуть долучені до дитячо-юнацької хорової творчості й матимуть змогу познайомитись з цікавими творчими колективами.